O nás

Vysoká škola Ambis vznikla spojením Vysokej školy regionálneho rozvoja a Bankového inštitútu. Neskôr došlo k pripojeniu VŠKE a SVŠES. V roku 2023 došlo k pripojeniu UJAK. V súčasnej chvíli má naša škola takmer 6 000 študentov.

Vysoká škola Ambis ponúka 6 bakalárskych odborov s trojročnou dobou štúdia – Management a hospodárenie vo verejnej správe a Ekonomika a manažment podniku, Marketingová komunikácia, Cestovný ruch, Personálny manažment a Verejná politika..

Absolventi majú významnú výhodu, ktorú získajú počas štúdia v podobe praktického zamerania výučby. V dôsledku toho sa ľahko uplatňujú na trhu práce, nachádzajú bez problému uplatnenie zodpovedajúce ich finančným a pracovným predstavám.

Kde nás nájdeš

AMBIS vysoká škola, a.s.

81102 Bratislava

Prihlášky a prijímačky

Termíny Dní otvorených dverí nájdete tu.

Podmienky pre prijatie na štúdium

Potom, čo nám odošlete nezáväznú prihlášku, vám obratom zavoláme a pozveme vás na prijímací pohovor (termín si môžete zarezervovať aj sami ihneď po odoslaní prihlášky). Na pohovore sa porozprávame hlavne o tom, prečo vás štúdium zaujíma, čo od neho očakávate a čo by ste vďaka nemu chceli dosiahnuť.

Podmienkou prijatia na štúdium do bakalárskeho programu je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Prijímacie pohovory prebiehajú každý všedný deň na našich pobočkách v Prahe a Brne. Pohovory prebiehajú osobne aj online.

Doplňujúce informácie

Dôvodov, prečo študovať AMBIS je mnoho :-)

Praktická výučba

Predmety vyučujú nielen akademici, ale aj odborníci z praxe. Spájajú teoretické znalosti a praktické zručnosti. Vďaka tomu majú absolventi skvelé uplatnenie.

Osobný prístup ku všetkým študentom

Nehráme sa na striktné delenie vyučujúce vs. študent. O svojich študentov sa staráme a sme im k dispozícii kedykoľvek potrebujú poradiť. V škole budujeme otvorenú a priateľskú atmosféru.

S matikou aj bez nej

Niektoré naše odbory matematiku obsahujú, iné nie. Každý si tak môže vybrať odbor podľa svojho gusta. Medzi odbory bez matematiky patrí Marketingová komunikácia a Verejná politika.

Cena Bc.odborov 1190 € - 1590 € za semester

Podrobný cenník nájdete v sekcii najčastejšie otázky.

AMBIS vysoká škola, a.s.

81102 Bratislava