Študium na vysokej škole v SR Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Študium na vysokej škole v SR

Ďalšie články sekcie

Toto sú najlepšie slovenské fakulty Vydané:26.12. 2016 1:57

Toto sú najlepšie slovenské fakulty

Chystáte sa na vysokú školu a premýšľate nad tým, na akom mieste v porovnaní s ostatnými univerzitami na Slovensku by sa umiestnila? Odpoveď na túto otázku vám priniesla akademická rankingová a ratingová agentúra ARRA, ktorá v roku 2015 priniesla už v poradí jedenáste hodnotenie jednotlivých fakúlt vysokých škôl na Slovensku.

Zvýšte si šancu na prijatie jazykovou skúškou z angličtiny Vydané:19.12. 2016 5:51

Zvýšte si šancu na prijatie jazykovou skúškou z angličtiny

Dnes sa už človek bez znalosti cudzieho jazyka zaobíde dosť ťažko. Nielen pri hľadaní zamestnania, ale aj pri snahe dostať sa na vysokú školu vám môže pomôcť, keď máte oproti iným niečo navyše. Nemusí to byť ďalší jazyk. Môže to byť bravúrne ovládanie jedného, o čom máte aj príslušný doklad. Ten vám môže dať napríklad jazyková skúška.

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy Vydané:12.12. 2016 7:47

Študenti pozor! Čakajú na vás tieto zľavy

Povinnosti… Okrem tých na vás však počas denného štúdia na vysokej škole alebo univerzite čakajú aj vaše práva. Ako študenti si totiž budete môcť uplatniť niekoľko zaujímavých zliav. Pripravte sa preto na to, že budete za lacnejšie cestovať ale aj nakupovať.

Anketa: Ako sme si vyberali svoj odbor Vydané:5.12. 2016 5:59

Anketa: Ako sme si vyberali svoj odbor

Všeobecné rady o tom, ako si vybrať ten správy odbor svojho štúdia na vysokej škole, nájdete takmer všade. Tejto téme sme sa už venovali aj my, no teraz sme sa opýtali priamo študentov vysokých škôl, ako pri tomto dôležitom rozhodovaní postupovali oni.

Čo sú to medzinárodné profesijné tituly? Vydané:28.11. 2016 8:58

Čo sú to medzinárodné profesijné tituly?

Premýšľate o svojej budúcnosti a snažíte sa pre ňu urobiť maximum? Okrem toho, že si na území Slovenskej republiky získať bakalársky , magisterský alebo inžiniersky diplom, môžete sa vybrať aj úplne inou cestou. Zoznámte sa s dôležitými skratkami BBA, MBA a DBA. Vďaka nim totiž máte v živote šancu na rýchly kariérny postup.

Verejná vs. súkromná vysoká škola Vydané:21.11. 2016 5:44

Verejná vs. súkromná vysoká škola

Keď sa rozhodujete, kde pokračovať v štúdiu po strednej škole, nie je dôležitý len výber odboru, ale aj to, na aký druh vysokej školy sa vyberiete. Na výber máte verejné, súkromné alebo štátne vysoké školy.

« Prechádzajúci 1 2 3 4 5 6 7 14 27 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 4 Článkov celkom: 163

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2017