Študium na vysokej škole v SR Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Študium na vysokej škole v SR

Ďalšie články sekcie

Podávanie prihlášok Vydané:1.11. 2012 6:38

Podávanie prihlášok

„Pri nesplnení podmienok podávania prihlášky bude táto automaticky vyradená z evidencie.“ To je veta, ktorú záujemca o štúdium nájde v rôznych obmenách skoro vo všetkých inštrukciách na podávanie prihlášok. Je na budúcom študentovi, aby všetky náležitosti k prihláške zaslal správne a presne podľa inštrukcií.

Platový systém alebo kto, čo a za koľko Vydané:28.10. 2012 10:48

Platový systém alebo kto, čo a za koľko

Jednou z dôležitých motivácií pri výbere budúceho povolania je Váš budúci plat. Aj keď nie je jedinou, Vaše rozhodovanie určite ovplyvní. Máte predstavu, koľko by ste chceli zarábať a koľko euro na výplatnej páske môžete približne na Slovensku očakávať?

Základné pojmy II. - kredity, dekani, rektori, bakalári, doktorandi... Vydané:28.10. 2012 10:44

Základné pojmy II. - kredity, dekani, rektori, bakalári, doktorandi...

Kto si nie je istý, či by zvládol vysvetliť, čo sú to kredity, ako funguje organizácia samosprávy na vysokej škole, alebo aké máme stupne štúdia, preňho je tento článok určený. A nie je sa za čo hanbiť, je to nový a obsiahly svet pojmov a ľudí, v ktorom sa treba zorientovať.

Slovenskí študenti v Česku. Čo ich tam čaká? Vydané:20.7. 2012 11:18

Slovenskí študenti v Česku. Čo ich tam čaká?

Prečo volia Slováci tak často štúdium práve v susednom Česku, ako sa v ČR cítia prijatí a čo by naopak chceli zmeniť? Pýtali sme sa slovenských študentiek.

« Prechádzajúci 1 14 24 25 26 27 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 27 Článkov celkom: 166

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2017