Študium na vysokej škole v SR Zveřejni článek na Facebooku Zveřejni článek na Delicious Zveřejni článek na Linkuj.cz Zveřejni článek na Twitteru

Študium na vysokej škole v SR

Ďalšie články sekcie

Prezenčná (denná) alebo kombinovaná (externá) forma štúdia Vydané:28.12. 2015 9:34

Prezenčná (denná) alebo kombinovaná (externá) forma štúdia

Závratnou rýchlosťou sa blíži obdobie podávania prihlášok na vysokú školu. Univerzitu či odbor už máte vybraté, no rozhodujete sa, v akej forme ho študovať? Na výber máte prezenčné, teda denné štúdium, alebo kombinované (externé) štúdium, popri ktorom máte čas aj napríklad na prácu.

Najlepšie aplikácie pre študentov Vydané:16.12. 2015 10:37

Najlepšie aplikácie pre študentov

Chytrý telefón môže byť i chytrým spoločníkom pri štúdiu a študentskom živote. Zdarma dostupné aplikácie ho dokážu premeniť na pomôcku pri rýchlom čítaní textov, alebo sledovaní svojho rozpočtu.

Vianočné darčeky za študentské ceny Vydané:8.12. 2015 5:36

Vianočné darčeky za študentské ceny

Ešte pred chvíľou sme sa vonku opaľovali alebo sa snažili navyknúť si opäť na školský režim po dňoch oddychu a zrazu sú tu Vianoce. Treba nakúpiť darčeky celej rodine. Nápady by aj boli, no financie nestačia. A tak je potrebné vymyslieť lacnejšiu alternatívu, ktorá až tak nezasiahne študentskú peňaženku.

Študuj v Čechách po anglicky Vydané:30.11. 2015 8:16

Študuj v Čechách po anglicky

Chceš ísť študovať do Česka, no nechceš sa učiť v češtine? Aj keď je náš jazyk so susedným českým veľmi podobný, predsa len môžu mať niektorí s ním problém. Ľahšie je pre nich učiť sa v angličtine. A tí majú šťastie – v Českej republike je na výber množstvo odborov vyučovaných v anglickom jazyku.

Kde využiť študentské zľavy Vydané:17.11. 2015 9:52

Kde využiť študentské zľavy

Nepochybnou výhodou študentského stavu sú okrem iného študentské zľavy. Mnohé z nich ponúkajú výraznú možnosť ušetriť na doprave, alebo nákupoch a bola by škoda o nich nevedieť.

Podľa čoho si vybrať odbor? Vydané:10.11. 2015 6:25

Podľa čoho si vybrať odbor?

Vybrať si odbor vysokoškolského štúdia nie je jednoduché. Vždy ste hovorili, čím chcete byť, keď budete veľkí, no keď už zrazu veľkí ste, neviete, ktorým smerom sa vydať. Podľa čoho si teda vybrať ten správne? Ovplyvniť to môže viacero faktorov.

« Prechádzajúci 1 11 12 13 14 15 16 17 27 Nasledujúci » Aktuálna stránka: 14 Článkov celkom: 163

Odporúčame

Facebook

Chcete vedieť ako prví o novinkách na serveri, o tom, čo robíme a kde sa s nami môžete stretnúť? Pripojte sa k nám na Facebooku.

Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez súhlasu jednateľa serveru VysokeSkoly.sk zakázané.

Copyrights: VysokeSkoly.sk
Design:divDesign.cz
2017